
Sticky-Mate Softcover Sticky Notes 75x75
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Sticky-Mate® sticky notes met een handige zachte omslag van papier. Bevat vellen blanco papier van 80 g/m2. Standaard geleverd met 50 vellen, ook verkrijgbaar met 25 of 100 vellen. Decoratie in kleur mogelijk op elk blad. De zachte omslag voorkomt niet alleen beschadiging van de inhoud, maar biedt ook extra advertentieruimte. Afmetingen blad: 75x75mm. |
|---|---|
| MOQ: | 250 units |
| Price Details: |
van
€ 1,09
per stuck
each
|
| Note: |
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Prices shown are exclusive of carriage and artwork setup.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14003087 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour web offset, sheets (glue top) |
| Minimale bestelhoeveelheid | 250 |
| Levertijd | 13 |
| Materiaal | Paper, 80 g/m2 |
| Maten | 75mm x 3mm x 75mm |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Web offset |
| Merkgebied | 75mm x 75mm Ø |
| Decoratie positie | Sheets (glue top) |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
| Sustainable Key | Carbon Footprint, Made in the UK, Mono-material, Plastic Free, Tree Planting Donation |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Sticky-Mate Softcover Sticky Notes 75x75 kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk







