
Sticky-Mate Gerecyclede Sticky Notes 127 x 75 mm
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Het standaardmodel bevat 50 vellen zelfklevend papier van 80 g/m2 in verschillende kleuren. Print in kleur mogelijk op elk blad. Drie formaten verkrijgbaar: 25 vellen (21288011), 50 vellen (21288012) en 100 vellen (21288014).\ |
|---|---|
| MOQ: | 250 units |
| Price Details: |
van
€ 0,77
per stuck
each
|
| Note: |
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Prices shown are exclusive of carriage and artwork setup.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14003181 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour web offset, sheets (landscape glue top) |
| Minimale bestelhoeveelheid | 250 |
| Levertijd | 13 |
| Materiaal | Recycled paper, 80 g/m2, Recycled card, 170 g/m2 |
| Maten | 75mm x 3mm x 127mm |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Web offset |
| Merkgebied | 127mm x 75mm Ø |
| Decoratie positie | Sheets (landscape glue top) |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Sticky-Mate Gerecyclede Sticky Notes 127 x 75 mm kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


