
Waterproof Dry Bag
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Waterproof Dry Bag
-
25€ 12,86 per stuck
-
50€ 11,10 per stuck
-
100€ 10,81 per stuck
-
250€ 8,88 per stuck
-
500€ 8,15 per stuck
-
1000€ 7,99 per stuck
-
2500€ 7,55 per stuck
-
5000€ 7,41 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Stay prepared and protected with this waterproof dry bag, designed with durable polyester fabric to keep your belongings safe and airtight. Featuring a removable shoulder strap for easy carrying, it’s the perfect companion for outdoor adventures, water sports, and more! This versatile bag offers a spacious branding area, making it an excellent promotional item for trade shows and events. Use it to store essentials like electronics, clothing, or snacks, ensuring they stay dry and secure in any environment. Order today to combine practicality with style and leave a lasting impression with your brand! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 6,50
per stuck
€ 11,28
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041441 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour spot print, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 490mm x 308mm x 165mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 490 x 308 x 165mm |
| Maatinformatie | 490 x 308 x 165mm |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Spot print |
| Decoratie positie | Front |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Waterproof Dry Bag kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


