
Bamboo Power Bank
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Bamboo Power Bank
-
25€ 16,91 per stuck
-
50€ 15,13 per stuck
-
100€ 13,16 per stuck
-
250€ 11,84 per stuck
-
500€ 10,70 per stuck
-
1000€ 10,45 per stuck
-
2500€ 10,05 per stuck
-
5000€ 9,85 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | This must-have phone accessory is perfect for life on the go! With a natural bamboo finish gives the power bank a unique, eye-catching look and plenty of space for your company logo to be printed or engraved. The 4000mAh 10W Bamboo Power Bank comes with a USB-A to dual USB-A/USB-C charging cable, making it compatible with the latest tech devices. The light-up feature lets you easily check the remaining battery life. It’s an ideal promotional gift for the tech and electronics industries or a great giveaway for corporate events, trade shows, and exhibitions. Stay powered up and stylish wherever you are! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 8,56
per stuck
€ 14,70
each
|
| Note: |
€ 46,00 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14016098 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Materiaal | Bamboo, ABS, Polymer Battery |
| Maten | 120mm x 70mm x 12mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 120 x 70 x 12mm |
| Maatinformatie | 120 x 70 x 12mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Bamboo Power Bank kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


