
Tuttifrutti 740 ml Tritan Infuser Drinkfles
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Tutti-frutti is een grote sportfles van 740 ml met een beetje extra. Het heeft een twist-on fruit infuser om kruiden of fruit toe te voegen voor het creëren van een smakelijk drankje. De fles is gemakkelijk te gebruiken dankzij het draaideksel met een flip-top drinktuit. Draai de bodem eraf voor toegang tot het infuus en eenvoudig schoonmaken. De fles is gemaakt van Eastman Tritan™ en dus BPA-vrij, licht, duurzaam, geurvrij en stootvast. |
|---|---|
| Capacity: | 740ml |
| MOQ: | 50 units |
| Price Details: |
van
€ 3,00
per stuck
each
|
| Note: |
€ 34,50 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 1287815583 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour padprint, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 |
| Levertijd | 7 |
| Materiaal | Eastman Tritan™ |
| Maten | 259mm x 71mm Ø |
| Diameter | 71 |
| Capaciteit | 740ml |
| Kleurinformatie | Available in three colours |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Padprint |
| Merkgebied | 30mm x 70mm Ø |
| Decoratie positie | Front |
| Maximale afdrukkleuren | 4 |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
| Verdere informatie | Other print methods and positions may be available, contact your merchandise consultant for details. |
| Sustainable Key | Carbon Footprint, Environmental Certifications, Recyclable, Reusable, Tree Planting Donation |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Tuttifrutti 740 ml Tritan Infuser Drinkfles kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk







