
RPET Duffle Gym Bag
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van RPET Duffle Gym Bag
-
25€ 19,90 per stuck
-
50€ 19,40 per stuck
-
100€ 17,20 per stuck
-
250€ 13,94 per stuck
-
500€ 13,53 per stuck
-
1000€ 12,89 per stuck
-
2500€ 12,49 per stuck
-
5000€ 12,33 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Boost your company's visibility with this sturdy and trendy RPET Gym Bag, featuring four compartments, making it a versatile and indispensable accessory for individuals leading active lifestyles. Featuring a convenient front zipper pocket, a spacious main zipper pocket, a dedicated shoe compartment and a side pouch, allowing for great storage. Leaving a large branding area for your company’s message in a prominent position. Durable and stylish, the gym bag is available in a range of colours to match your branding. |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 10,82
per stuck
€ 17,46
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041444 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour embroidery medium 120x70mm, side |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 600mm x 290mm x 250mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 600 x 290 x 250mm |
| Maatinformatie | 600 x 290 x 250mm |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Embroidery medium 120x70mm |
| Decoratie positie | Side |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw RPET Duffle Gym Bag kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


