
RPET Cooler Tote Bag
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van RPET Cooler Tote Bag
-
30€ 8,78 per stuck
-
50€ 7,02 per stuck
-
100€ 6,73 per stuck
-
250€ 6,08 per stuck
-
500€ 5,45 per stuck
-
1000€ 5,01 per stuck
-
2500€ 4,81 per stuck
-
5000€ 4,56 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Elevate your brand visibility with our tote style RPET Cooler bag, designed to showcase your company’s logo or message on its spacious branding area. This versatile waterproof construction bag has a convenient PP woven handle for ease of use, secure zip closure and a pre-printed RPET label. The durable waterproof material not only enhances the bag's longevity but also provides reliable protection for its contents, making it an ideal choice. Whether you're heading to the beach, picnicking in the park, or embarking on a camping trip, this bag ensures your items stay dry and secure. A great item to giveaway at trade shows, events and conferences. Show off your company’s message today! |
|---|---|
| MOQ: | 30 units |
| Price Details: |
van
€ 4,00
per stuck
€ 7,70
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041453 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour spot print, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 404mm x 460mm x 165mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 404 x 460 x 165mm |
| Maatinformatie | 404 x 460 x 165mm |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Spot print |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw RPET Cooler Tote Bag kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


