
Rectangular Gun Metal Keyring
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Rectangular Gun Metal Keyring
-
70€ 3,40 per stuck
-
100€ 2,60 per stuck
-
250€ 2,37 per stuck
-
500€ 2,14 per stuck
-
1000€ 1,92 per stuck
-
2500€ 1,76 per stuck
-
5000€ 1,69 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Elevate your brand with this premium promotional keyring, expertly crafted from durable zinc alloy. Designed with an iron split ring and a sleek metal plate, it's perfect for custom logos and a standout choice for corporate events, giveaways, or promotional campaigns. The sophisticated gun metal finish adds a modern touch, combining style and practicality. This rectangular keyring offers a lasting impression, reflecting the quality and professionalism of your brand. Order yours today! |
|---|---|
| MOQ: | 70 units |
| Price Details: |
van
€ 1,48
per stuck
€ 2,98
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14042099 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 70 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 43mm x 32mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Gun Metal |
| Grootte | 43x32mm |
| Maatinformatie | 43x32mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Rectangular Gun Metal Keyring kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


