
Large Natural Burton Shopper
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Large Natural Burton Shopper
-
25€ 13,13 per stuck
-
50€ 12,63 per stuck
-
100€ 11,04 per stuck
-
250€ 9,50 per stuck
-
500€ 8,59 per stuck
-
1000€ 8,26 per stuck
-
2500€ 7,67 per stuck
-
5000€ 7,59 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Looking to make a lasting impression with your promotional campaign? Look no further than our natural jute shopper bag, designed to elevate your brand's image. Crafted with natural jute material, this bag adds a sense of timeless elegance. The padded cotton webbed handles and gusset ensures comfort and durability, making this bag a long-lasting companion for your customers. The cotton lining inside the bag provides an extra layer of protection for your belongings and added strength. Customise these bags with your brand logo, and watch as heads turn whenever they're carried. Whether you distribute them at trade shows, events, or simply offer them as gifts, these natural jute shopper bags are guaranteed to leave a lasting brand impression. Don't miss out on this marketing opportunity, order your custom natural jute shopper bags today! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 6,65
per stuck
€ 11,52
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14015224 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour embroidery medium 120x70mm, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Materiaal | Jute, Cotton, Cotton Webbing |
| Maten | 423mm x 350mm x 187mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 423 x 350 x 187 mm |
| Maatinformatie | 423 x 350 x 187 mm |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Embroidery medium 120x70mm |
| Decoratie positie | Front |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Large Natural Burton Shopper kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


