
Papyrus Grote Koeltas 15L
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Papyrus Grote Koeltas 15L
-
100€ 8,07 per stuck
-
250€ 6,22 per stuck
-
500€ 5,51 per stuck
-
1000€ 5,01 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Deze nostalgische lunchkoeltas heeft een ruim hoofdvak met rolltop-sluiting, geschikt voor maximaal 12 blikjes. Gemaakt van 110 g/m2 gelamineerd non woven polypropyleen. |
|---|---|
| MOQ: | 100 units |
| Price Details: |
van
€ 4,39
per stuck
€ 7,08
each
|
| Note: |
€ 39,90 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 1287844931 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour screenprint, pocket |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 |
| Levertijd | 7 |
| Materiaal | Non-woven polypropylene, 110 g/m2 |
| Maten | 255mm x 365mm x 175mm |
| Kleur | Naturel |
| Kleurinformatie | Brown |
| Grootte | Not applicable |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Screenprint |
| Merkgebied | 130mm x 170mm Ø |
| Decoratie positie | |
| Maximale afdrukkleuren | 1 |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
| Verdere informatie | Other print methods and positions may be available, contact your merchandise consultant for details. |
| Sustainable Key | Carbon Footprint, Environmental Certifications, Mono-material, Recyclable, Reusable, Tree Planting Donation |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Papyrus Grote Koeltas 15L kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk








