
NOVA 10W 1200mAh Wireless Speaker
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van NOVA 10W 1200mAh Wireless Speaker
-
25€ 25,33 per stuck
-
50€ 23,05 per stuck
-
100€ 20,90 per stuck
-
250€ 19,31 per stuck
-
500€ 18,68 per stuck
-
1000€ 18,05 per stuck
-
5000€ 17,71 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Premium 10W wireless Bluetooth® speaker delivers powerful audio for small to medium spaces, with up to 5 hours of play time from its 1200mAh Lithium battery. It features a recycled aluminium and ABS shell and carry strap for portability. Includes 30cm USB to USB-C charging cable. |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 15,53
per stuck
€ 22,22
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14049830 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, individual names |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 130mm x 71mm x 41mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 130 x 71 x 41mm |
| Maatinformatie | 130 x 71 x 41mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Individual names |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw NOVA 10W 1200mAh Wireless Speaker kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


