
Natural Kraft Box
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Natural Kraft Box
-
135€ 1,71 per stuck
-
250€ 1,60 per stuck
-
500€ 1,46 per stuck
-
1000€ 1,29 per stuck
-
2500€ 1,13 per stuck
-
5000€ 1,03 per stuck
-
10000€ 0,99 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Introducing the Natural Kraft slide out box, the perfect eco companion. This box offers the flexibility to perfectly accommodate your pen requirements as can be used as a single or double pen box. Elevate your promotional merchandise game and make a lasting impression at events, exhibitions and trade shows with your logo and company message front and centre. Ideal for presentations, gifting, and brand exposure. Choose the Natural Kraft Box as the perfect gift option! |
|---|---|
| MOQ: | 135 units |
| Price Details: |
van
€ 0,87
per stuck
€ 1,50
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14015983 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour large engraving, box lid |
| Minimale bestelhoeveelheid | 135 |
| Levertijd | 10 |
| Materiaal | Kraft Card |
| Maten | 230mm x 230mm x 25mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 230x230x25mm |
| Maatinformatie | 230x230x25mm |
| Merknaam | Pencom |
| Merkmethode | Large engraving |
| Decoratie positie | Box lid |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Natural Kraft Box kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


