
Hopper 300ml Tumbler
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Hopper 300ml Tumbler
-
25€ 14,20 per stuck
-
50€ 12,45 per stuck
-
100€ 11,10 per stuck
-
250€ 10,03 per stuck
-
500€ 9,13 per stuck
-
1000€ 8,79 per stuck
-
2500€ 8,45 per stuck
-
5000€ 8,28 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Make a lasting impression with our 300ml recycled stainless steel vacuum tumbler, a premium promotional item that’s perfect for branding. With double-wall insulation to keep drinks at the ideal temperature, this tumbler features a secure screw-top lid and a convenient flip-to-drink sipper for easy, spill-free use. Ideal for giveaways, trade shows, and corporate events, this tumbler offers a practical and stylish way to showcase your logo. It’s a standout choice for businesses wanting to provide a useful, recycled gift that will keep your brand top-of-mind with clients, customers, and employees alike. Order yours today! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 7,27
per stuck
€ 12,46
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041414 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 120mm x 87mm Ø |
| Diameter | 87 |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | 120 x 87 mm dia. |
| Maatinformatie | 120 x 87 mm dia. |
| Merknaam | Laltex Promo |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Hopper 300ml Tumbler kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


