
Espresso Ball Pen
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Espresso Ball Pen
-
280€ 0,82 per stuck
-
500€ 0,66 per stuck
-
1000€ 0,62 per stuck
-
2500€ 0,54 per stuck
-
5000€ 0,45 per stuck
-
10000€ 0,40 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | This pen is made from 40% coffee grind waste, reducing the use of oil based plastic. This pen also includes a gun metal finish recyclable stainless steel clip. With a natural look, the pen is supplied with a pre-printed message which ensures the customer learns about the products use of waste materials. A great promotional giveaway at coffee shops, tradeshows and conferences. Available in brown with metal gun clip. Order yours now. |
|---|---|
| MOQ: | 280 units |
| Price Details: |
van
€ 0,35
per stuck
€ 0,72
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14025159 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour spot print, barrel - in line with clip |
| Minimale bestelhoeveelheid | 280 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 136mm x 10mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Bruin |
| Grootte | 136 x 10mm |
| Maatinformatie | 136 x 10mm |
| Merknaam | Pencom |
| Merkmethode | Spot print |
| Decoratie positie | Barrel - in line with clip |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Espresso Ball Pen kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


