
Desk-Mate A7 Spiraal Notitieboek
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Desk-Mate® spiraal A7 notitieboek. Dit notitieboek heeft een witte of zwarte spiraal, een omslag van glanskarton (250 g/m2) en 50 vellen (80 g/m2) blanco papier. Decoratie mogelijk op de omslag en op elk blad. |
|---|---|
| MOQ: | 250 units |
| Price Details: |
van
€ 1,03
per stuck
each
|
| Note: |
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Prices shown are exclusive of carriage and artwork setup.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 1287847729 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour litho, front (portrait spine top) |
| Minimale bestelhoeveelheid | 250 |
| Levertijd | 11 |
| Materiaal | Paper, 80 g/m2, Cardboard, 280 g/m2 |
| Maten | 105mm x 5mm x 74mm |
| Kleurinformatie | White |
| Maatinformatie | 50 pages |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Litho |
| Merkgebied | 74mm x 105mm Ø |
| Decoratie positie | Front (portrait spine top) |
| Maximale afdrukkleuren | 4 |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Ja |
| Verdere informatie | Other print methods and positions may be available, contact your merchandise consultant for details. |
| Sustainable Key | Carbon Footprint, Made in the UK, Tree Planting Donation |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Desk-Mate A7 Spiraal Notitieboek kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk





