
Cork Prestige Ball Pen
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Cork Prestige Ball Pen
-
70€ 3,42 per stuck
-
500€ 3,11 per stuck
-
1000€ 2,82 per stuck
-
2500€ 2,57 per stuck
-
5000€ 2,45 per stuck
-
10000€ 2,34 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | This exclusive metal ball pen features a unique cork covered barrel with luxurious chrome trims, exuding elegance and modern style. Enjoy effortless writing thanks to the smooth twist mechanism and bold, black ink. Customise the pen with your company logo engraved to the chrome section to leave a lasting impression. Ideal for corporate merchandising, this pen stands out at exhibitions and trade shows, reflecting your brand's attention to detail. Use it for advertising in promotional campaigns or as a prestigious corporate gift for clients, colleagues and partners. Order yours today! |
|---|---|
| MOQ: | 70 units |
| Price Details: |
van
€ 2,05
per stuck
€ 3,00
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14042009 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, individual names |
| Minimale bestelhoeveelheid | 70 |
| Levertijd | 12 |
| Maten | 136mm x 12mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Zilver |
| Grootte | 136x12mm |
| Maatinformatie | 136x12mm |
| Merknaam | Pencom |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Individual names |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Cork Prestige Ball Pen kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


