
Medium Coloured Trim Halton Shopper
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Medium sized natural jute bag with gusset, padded cotton webbed handles, coloured jute trim and laminated backing. |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 6,48
per stuck
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14009734 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour embroidery medium 120x70mm, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Materiaal | Jute |
| Maten | 300mm x 300mm x 160mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Embroidery medium 120x70mm |
| Decoratie positie | Front |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Medium Coloured Trim Halton Shopper kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


