
Circular Bamboo Keyring
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Circular Bamboo Keyring
-
140€ 1,69 per stuck
-
250€ 1,46 per stuck
-
500€ 1,44 per stuck
-
1000€ 1,29 per stuck
-
2500€ 1,15 per stuck
-
5000€ 1,03 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | The Circular Bamboo Keyring is a simple and effective way to promote your brand. Made from 3mm bamboo, its natural look and smooth finish makes it an ultimate promotional tool that customers will love to carry with them on their keys. Bamboo is strong, durable and natural material and so this keyring is a great, all round promotional giveaway, ideal for both adults and older children and will always be kept close by for repeated brand exposure. It’s slim, lightweight and easy to post out, a great promotional product for exhibitions, trade shows and events to get people talking about your business. Available in natural bamboo, order yours today. |
|---|---|
| MOQ: | 140 units |
| Price Details: |
van
€ 0,90
per stuck
€ 1,48
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14009644 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 140 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 76mm x 50mm x 3mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 76 x 50 x 3 mm |
| Maatinformatie | 76 x 50 x 3 mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Circular Bamboo Keyring kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


