
Carolina 100 g/m² Katoenen Draagtas 7L
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | De Carolina draagtas is licht van gewicht en budgetvriendelijk, waardoor deze zeer geschikt is als give-away op evenementen, conferenties of tentoonstellingen. Het grote hoofdvak biedt voldoende ruimte om lichte spullen in op te bergen, en de 30 cm lange schouderbanden maken deze tas makkelijk draagbaar. Bovendien zijn de grote drukvlakken ideaal voor een maximale zichtbaarheid van elk logo. |
|---|---|
| MOQ: | 100 units |
| Price Details: |
van
€ 1,36
per stuck
each
|
| Note: |
€ 34,50 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 1287816018 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour screenprint, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 |
| Levertijd | 7 |
| Materiaal | Cotton, 100 g/m2 |
| Maten | 380mm x 420mm |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Screenprint |
| Merkgebied | 280mm x 310mm Ø |
| Decoratie positie | Front |
| Maximale afdrukkleuren | 4 |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
| Verdere informatie | Other print methods and positions may be available, contact your merchandise consultant for details. |
| Sustainable Key | Carbon Footprint, Mono-material, Plastic Free, Tree Planting Donation |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Carolina 100 g/m² Katoenen Draagtas 7L kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk






