
Bracelet USB Stick
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Bracelet USB stick. Neem uw bestanden gemakkelijk overal mee naartoe met deze USB-stick. Armband model voor het gemakkelijk meenemen van bestanden. Verlies uw USB-stick nooit meer!. Siliconen. |
|---|---|
| MOQ: | 100 units |
| Price Details: |
van
€ 5,19
per stuck
each
|
| Note: |
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Prices shown are exclusive of carriage and artwork setup.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 13243333 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour padprint, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 |
| Levertijd | 5 |
| Materiaal | Silicone Plastic |
| Maten | 244mm x 21mm x 11mm |
| Maatinformatie | 1GB |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Padprint |
| Merkgebied | 27mm x 7mm Ø |
| Decoratie positie | Front |
| Maximale afdrukkleuren | 2 |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Bracelet USB Stick kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


