
Alora 200 g/m² Recycled Cotton Kitchen Towel
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Kitchen towel crafted from 100% GRS certified 200 g/m² recycled cotton, featuring a distinctive contrasted loop. Towel size: 50 x 50 cm. |
|---|---|
| MOQ: | 50 units |
| Price Details: |
van
€ 3,61
per stuck
each
|
| Note: |
€ 34,50 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14037713 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour screenprint, body |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 |
| Levertijd | 7 |
| Materiaal | GRS certified recycled cotton, 210 g/m2 |
| Maten | 500mm x 500mm |
| Merknaam | Unbranded |
| Merkmethode | Screenprint |
| Merkgebied | 380mm x 300mm Ø |
| Decoratie positie | Body |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Alora 200 g/m² Recycled Cotton Kitchen Towel kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


