
A5 Tea Ground Cork Notebook
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van A5 Tea Ground Cork Notebook
-
30€ 8,28 per stuck
-
50€ 6,52 per stuck
-
100€ 5,65 per stuck
-
250€ 4,90 per stuck
-
500€ 4,40 per stuck
-
1000€ 4,03 per stuck
-
2500€ 3,87 per stuck
-
5000€ 3,66 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Elevate your company with our natural A5 Tea Ground Cork Notebook, the ideal tool to promote your company's message. Crafted from recyclable tea ground and natural cork and featuring 80 lined sheets of recycled cream paper, pen loop and elastic closure, ensuring that your pages and pens stay secure, keeping everything compact and organised in one convenient place. Whether it's for corporate gifting or internal use, this notebook is a powerful way to display your company's branding. This is a great product to show off your company’s message and serves a great giveaway at trade shows, exhibitions, conferences and events. Contact us today to place your order today! |
|---|---|
| MOQ: | 30 units |
| Price Details: |
van
€ 3,21
per stuck
€ 7,26
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041483 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour spot print, back |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 215mm x 145mm x 15mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 215 x 145 x 15mm |
| Maatinformatie | 215 x 145 x 15mm |
| Merknaam | Bags HQ |
| Merkmethode | Spot print |
| Decoratie positie | Back |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw A5 Tea Ground Cork Notebook kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


