
15W Bamboo and RABS Wireless Charger
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van 15W Bamboo and RABS Wireless Charger
-
25€ 15,32 per stuck
-
50€ 13,57 per stuck
-
100€ 11,56 per stuck
-
250€ 10,18 per stuck
-
500€ 9,37 per stuck
-
1000€ 9,05 per stuck
-
2500€ 8,72 per stuck
-
5000€ 8,54 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | This wireless charger made from bamboo and recycled ABS plastic for a durable and stylish design. With a 15W fast-charging output, it powers compatible devices quickly and efficiently. The built-in light-up LED base doubles as a bedside or side table night light, adding both functionality and style. Featuring a large branding area, this charger is perfect for showcasing your company logo, making it an ideal promotional item. Ideal for giveaways, corporate gifts, or event merchandise, at trade shows and conferences. The charger comes with a USB-C output cable for easy and reliable connectivity. Practical, eye-catching, and useful, this wireless charger is a smart choice for businesses looking to leave a lasting impression. Charge up your branding and Order today! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 7,50
per stuck
€ 13,44
each
|
| Note: |
€ 45,60 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14049829 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour spot print, top |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 71mm x 71mm x 22mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Wit |
| Grootte | 71 x 71 x 22 mm |
| Maatinformatie | 71 x 71 x 22 mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Spot print |
| Decoratie positie | Top |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw 15W Bamboo and RABS Wireless Charger kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


