
Bamboo 3-In-1 Wireless Charger
Quantity
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
De kosten voor het bedrukken van Bamboo 3-In-1 Wireless Charger
-
25€ 11,73 per stuck
-
50€ 10,12 per stuck
-
100€ 9,32 per stuck
-
250€ 8,27 per stuck
-
500€ 7,48 per stuck
-
1000€ 6,78 per stuck
-
2500€ 6,54 per stuck
-
5000€ 6,29 per stuck
Please note, the prices indicated above are subject to change and are intended as a guide only. For a full up to date quotation, please request a quote using our form below.
Omschrijving
| Details: | Boost your brand with our 3-in-1 promotional 10W bamboo wireless charger, a sleek and user-friendly accessory designed for modern lifestyles. This multifunctional device features a wireless charging pad for fast and cone holder for hands-free use and an organiser to keep small essentials such as sticky notes and paperclips neatly stored. Made from bamboo, it reflects a commitment to the environment while offering a practical and stylish desktop solution. Perfect for corporate gifting, this innovative product combines convenience and brand visibility in one thoughtful package. Includes 93cm USB-C to dual USB-C/USB-A cable. Compatible with most Qi enabled wireless charging phones. Order yours today! |
|---|---|
| MOQ: | 25 units |
| Price Details: |
van
€ 5,47
per stuck
€ 10,20
each
|
| Note: |
€ 46,00 instelkosten zijn van toepassing.
Verhoog uw aantal om te besparen op de stukprijs.
Voor een volledig gedetailleerde offerte klikt u hieronder op ‘Vraag snel een offerte aan’.
|
Meer informatie
| SKU | 14041906 |
|---|---|
| Prijs Gebaseerd Op | 1 colour engraving, front |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 |
| Levertijd | 10 |
| Maten | 170mm x 75mm x 16mm Ø |
| Diameter | 0 |
| Kleur | Naturel |
| Grootte | 170 x 75 x 16 mm |
| Maatinformatie | 170 x 75 x 16 mm |
| Merknaam | Source IT |
| Merkmethode | Engraving |
| Decoratie positie | Front |
| Individuele personalisatie beschikbaar | Nee |
| Individuele mailing mogelijk | Nee |
| Pantone-matching beschikbaar | Nee |
| UK gemaakt product | Nee |
Bronnen
Vindt u het ook zo‘n gedoe om uit te zoeken wat u ons moet sturen zodat wij uw ontwerp/logo op uw Bamboo 3-In-1 Wireless Charger kunnen zetten. Om u hiermee te helpen hebben wij een speciale Artwork Studio. Meer informatie
Nuttige artikelen en bronnen:
Druktechnieken - het verschil tussen full-colour en vierkleurendruk


